Arsenal FC

Witamy na Forum dla kibiców Arsenalu FC!


#1 2009-07-13 08:51:35

nqsri

Forum Admin

Zarejestrowany: 2009-07-12
Posty: 13
Punktów :   
WWW

Kto wygra tegoroczną edycję angielskiej Premier League?

Zapraszamy do głosowania!

Offline

 

#2 2009-07-13 19:54:49

Zack

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-07-13
Posty: 4
Punktów :   
WWW

Re: Kto wygra tegoroczną edycję angielskiej Premier League?

Więc tak.. nasz obecny mistrz Manczester pozbył się Ronaldo co poważnie zmniejsza ich szanse na mistrzostwo... W drugą druzyne z Manczesteru mianowicie "citizens" bym nie wierzył pomimo dobrych wzmocnień i zaplecza finansowego ponieważ nie są zgraną drużyną... i nie są gotowi na taki sukces. Chelsea... hmmm wątpie... źle prowadzona druzyna... Liverpoolu nigdy nie lubiłem i pomimo mocnej kadry wątpie w ich sukces... AV to klub który ucieszy się z zajęcia miejsca gwarantującego start w eliminacjach ligi europejskiej... Więc pozostał Arsenal.. Jednak kanonierzy za często gubią punkty... Więc kłaniam się w stronę Liverpoolu... jeśli klubu nie opuści Torres to wydaje mi sie że to właśnie "the Reds" mają największe szanse na zwycieśtwo ale prosze nie zapominać o Manchesterze U. gdyż to nadal b. dobry klub a Antonio Valencia może się porządnie rozwinąć i w niedługim czasie zostać godnym zastepcą CR7... Jednak zaznaczam Arsenal, gdyż jestem... chyba nie musze mówić dlaczego....


Goście Arsenal zawsze i na zawsze!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.narutoxgra.pun.pl www.e-rogow.pun.pl www.nld.pun.pl www.cs-dziupla.pun.pl www.e-wpf.pun.pl